Sąd Rejonowy w Łukowie

Kuratorzy

I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej do Wykonywania Orzeczeń w Sprawach Karnych - ul. Staropijarska 1 (II Piętro)

 

Sekretariat Zespołu

Kuśmierz Aldona
pokój nr 47
tel./fax 025 798 21 60 wew. 152
godziny przyjęć interesantów 8.00-15.00

mail:  kuratorzyd@lukow.sr.gov.pl

Kierownik Zespołu

Pryczek Małgorzata
dni dyżurów : poniedziałek, wtorek, piątek
godz. 8.30 - 15.00
pokój nr 45
tel./fax 025 798 21 60 wew. 159

mail:  malgorzata.pryczek@lukow.sr.gov.pl

 

Kuratorzy zawodowi dla dorosłych

Brojek Agnieszka
dni dyżurów: poniedziałek, czwartek
godz 8.30 - 15.00
pokój nr 41
tel. 025 798 21 60 wew. 157

mail:  agnieszka.brojek@lukow.sr.gov.pl

Burczaniuk Hanna
dni dyżurów: poniedziałek, środa
godz 8.30 - 15.00
pokój nr 44
tel./fax 025 798 21 60 wew. 158

mail:  hanna.burczaniuk@lukow.sr.gov.pl

Gołębska Karolina
dni dyżurów: środa, piątek
godz 8.30 - 15.00
pokój nr 41
tel./fax 025 798 21 60 wew. 157

mail:  karolina.golebska@lukow.sr.gov.pl

Kaniewski Mariusz
dni dyżurów: wtorek, piątek
godz 8.30 - 15.00
pokój nr 44
tel./fax 025 798 21 60 wew. 158

mail:  mariusz.kaniewski@lukow.sr.gov.pl

Lendzion Ewa
dni dyżurów: wtorek, czwartek
godz 8.30 - 15.00
pokój nr 46
tel./fax 025 798 21 60 wew. 164

mail:  ewa.lendzion@lukow.sr.gov.pl

 

II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej do Wykonywania Orzeczeń w Sprawach Rodzinnych i Nieletnich - ul. Kwiatkowskiego 3

Sekretariat Zespołu

Studzińska Halina
pokój nr 4
tel./fax 025 798 98 51 wew. 35
godziny przyjęć interesantów 7.30-12.00

mail:  kuratorzyn@lukow.sr.gov.pl

Kierownik Zespołu

Łukaszewski Piotr
dni dyżurów : poniedziałek, środa, piątek godz. 9-15
pokój nr 6
tel./fax 025 798 98 51 wew. 26

mail: piotr.lukaszewski@lukow.sr.gov.pl

Kuratorzy zawodowi rodzinni

Bosek Małgorzata
dni dyżurów: poniedziałek, środa godz. 9-15
pokój nr 7
tel./fax 025 798 98 51 wew. 27

mail: malgorzata.bosek@lukow.sr.gov.pl

Domańska Longina
dni dyżurów: poniedziałek, środa godz. 9-15
pokój nr 12
tel./fax 025 798 98 51 wew. 24

mail: longina.domanska@lukow.sr.gov.pl

Kąkol Maria
dni dyżurów: wtorek, czwartek godz. 9-15
pokój nr 12
tel./fax 025 798 98 51 wew. 24

mail: maria.kakol@lukow.sr.gov.pl

Smolak Anna
dni dyżurów: wtorek, czwartek godz. 9-15
pokój nr 7
tel./fax 025 798 98 51 wew. 27

mail: anna.smolak@lukow.sr.gov.pl

Stelmach - Kopańska Anna
dni dyżurów: środa, piątek godz. 9-15
pokój nr 11
tel./fax 025 798 98 51 wew. 24

mail: anna.stelmach@lukow.sr.gov.pl

Metadane

Data wytworzenia : 17.12.2008
Data publikacji : 17.12.2008
Data modyfikacji : 10.04.2019
Podmiot udostępniający informację:
Sąd Rejonowy w Łukowie
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Administrator
Osoba modyfikująca informację:
Marcin Traczyk

Opcje strony

do góry