Biuletyn Informacji Publicznej Kuratorzy - Kuratorska Służba Sądowa Sądu Rejonowego w Łukowie - Sąd Rejonowy w Łukowie

Sąd Rejonowy w Łukowie
Ostatnia aktualizacja strony: 17.10.2018, 12:42

Kuratorska Służba Sądowa Sądu Rejonowego w Łukowie

Środa, 17 grudnia 2008

Kuratorzy

I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej do Wykonywania Orzeczeń w Sprawach Karnych - ul. Staropijarska 1 (II Piętro)

 

Sekretariat Zespołu

Aldona Kuśmierz
pokój nr 47
tel./fax 025 798 21 60 wew. 152
godziny przyjęć interesantów 7.30-13.00
mail:  kuratorzyd@lukow.sr.gov.pl

Kierownik Zespołu

Małgorzata Pryczek
dni dyżurów : poniedziałek, wtorek, piątek
godz. 8.30 - 15.00
pokój nr 45
tel./fax 025 798 21 60 wew. 159
mail:  malgorzata.pryczek@lukow.sr.gov.pl

 

Kuratorzy zawodowi dla dorosłych

Agnieszka Brojek
dni dyżurów: poniedziałek, czwartek
godz 8.30 - 15.00
pokój nr 41
tel. 025 798 21 60 wew. 157
mail:  agnieszka.brojek@lukow.sr.gov.pl

Hanna Burczaniuk
dni dyżurów: poniedziałek, środa
godz 8.30 - 15.00
pokój nr 44
tel./fax 025 798 21 60 wew. 158
mail:  hanna.burczaniuk@lukow.sr.gov.pl

Mariusz Kaniewski
dni dyżurów: wtorek, piątek
godz 8.30 - 15.00
pokój nr 44
tel./fax 025 798 21 60 wew. 158
mail:  mariusz.kaniewski@lukow.sr.gov.pl

Ewa Lendzion
dni dyżurów: wtorek, czwartek
godz 8.30 - 15.00
pokój nr 46
tel./fax 025 798 21 60 wew. 164
mail:  ewa.lendzion@lukow.sr.gov.pl

Karolina Gołębska
dni dyżurów: środa, piątek
godz 8.30 - 15.00
pokój nr 41
tel./fax 025 798 21 60 wew. 157
mail:  karolina.golebska@lukow.sr.gov.pl

 

 

II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej do Wykonywania Orzeczeń w Sprawach Rodzinnych i Nieletnich - ul. Kwiatkowskiego 3

Sekretariat Zespołu

Halina Studzińska
pokój nr 4
tel./fax 025 798 98 51 wew. 35
godziny przyjęć interesantów 7.30-15.30
mail:  kuratorzyn@lukow.sr.gov.pl

 

Kierownik Zespołu

Piotr Łukaszewski
dni dyżurów : poniedziałek, środa, piątek godz. 9-15
pokój nr 6
tel./fax 025 798 98 51 wew. 26
mail: piotr.lukaszewski@lukow.sr.gov.pl

 

Kuratorzy zawodowi rodzinni

Małgorzata Bosek
dni dyżurów: poniedziałek, środa godz. 9-15
pokój nr 7
tel./fax 025 798 98 51 wew. 27

mail: malgorzata.bosek@lukow.sr.gov.pl

Maria Kąkol
dni dyżurów: wtorek, czwartek godz. 9-15
pokój nr 11
tel./fax 025 798 98 51 wew. 24

mail: maria.kakol@lukow.sr.gov.pl

Jarosław Wąsik
dni dyżurów: poniedziałek, środa godz. 9-15
pokój nr 11
tel./fax 025 798 98 51 wew. 24

mail: jaroslaw.wasik@lukow.sr.gov.pl

Anna Smolak
dni dyżurów: wtorek, czwartek godz. 9-15
pokój nr 7
tel./fax 025 798 98 51 wew. 27

mail: anna.smolak@lukow.sr.gov.pl

Longina Domańska
dni dyżurów: wtorek, czwartek godz. 9-15
pokój nr 14
tel./fax 025 798 98 51 wew. 24

mail: longina.domanska@lukow.sr.gov.pl

Anna Stelmach - Kopańska
dni dyżurów: środa, piątek godz. 9-15
pokój nr 11
tel./fax 025 798 98 51 wew. 24

mail: anna.stelmach@lukow.sr.gov.pl

Metadane

Data wytworzenia : 17.12.2008
Data publikacji : 17.12.2008
Data modyfikacji : 10.10.2018
Podmiot udostępniający informację:
Sąd Rejonowy w Łukowie
Osoba udostępniająca informację:
Administrator
Osoba modyfikująca informację:
Marcin Traczyk
©2010-2018 Sąd Rejonowy w Łukowie.