Sąd Rejonowy w Łukowie

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


Kuratorzy


I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej do Wykonywania Orzeczeń w Sprawach Karnych - ul. Staropijarska 1 (II Piętro)

 

Sekretariat Zespołu

Aldona Kuśmierz
pokój nr 47
tel./fax 025 798 21 60 wew. 152
godziny przyjęć interesantów 7.30-13.00
mail:  kuratorzyd@lukow.sr.gov.pl

Kierownik Zespołu

Małgorzata Pryczek
dni dyżurów : poniedziałek, wtorek, piątek
godz. 8.30 - 15.00
pokój nr 45
tel./fax 025 798 21 60 wew. 159
mail:  malgorzata.pryczek@lukow.sr.gov.pl

 

Kuratorzy zawodowi dla dorosłych

Agnieszka Brojek
dni dyżurów: poniedziałek, czwartek
godz 8.30 - 15.00
pokój nr 41
tel. 025 798 21 60 wew. 157
mail:  agnieszka.brojek@lukow.sr.gov.pl

Hanna Burczaniuk
dni dyżurów: poniedziałek, środa
godz 8.30 - 15.00
pokój nr 44
tel./fax 025 798 21 60 wew. 158
mail:  hanna.burczaniuk@lukow.sr.gov.pl

Mariusz Kaniewski
dni dyżurów: wtorek, piątek
godz 8.30 - 15.00
pokój nr 44
tel./fax 025 798 21 60 wew. 158
mail:  mariusz.kaniewski@lukow.sr.gov.pl

Ewa Lendzion
dni dyżurów: wtorek, czwartek
godz 8.30 - 15.00
pokój nr 46
tel./fax 025 798 21 60 wew. 164
mail:  ewa.lendzion@lukow.sr.gov.pl

Karolina Gołębska
dni dyżurów: środa, piątek
godz 8.30 - 15.00
pokój nr 41
tel./fax 025 798 21 60 wew. 157
mail:  karolina.golebska@lukow.sr.gov.pl

 

II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej do Wykonywania Orzeczeń w Sprawach Rodzinnych i Nieletnich - ul. Kwiatkowskiego 3

Sekretariat Zespołu

Halina Studzińska
pokój nr 4
tel./fax 025 798 98 51
godziny przyjęć interesantów 7.30-15.30
mail:  kuratorzyn@lukow.sr.gov.pl

 

Kierownik Zespołu

Piotr Łukaszewski
dni dyżurów : wtorek, środa, piątek
pokój nr 6
tel./fax 025 798 98 51
mail: piotr.lukaszewski@lukow.sr.gov.pl

 

Kuratorzy zawodowi rodzinni

Małgorzata Bosek
dni dyżurów: poniedziałek, środa
pokój nr 7
tel./fax 025 798 98 51

mail: malgorzata.bosek@lukow.sr.gov.pl

Maria Kąkol
dni dyżurów: wtorek, czwartek
pokój nr 11
tel./fax 025 798 98 51

mail: maria.kakol@lukow.sr.gov.pl

Jarosław Wąsik
dni dyżurów: poniedziałek, piątek
pokój nr 11
tel./fax 025 798 98 51

mail: jaroslaw.wasik@lukow.sr.gov.pl

Anna Smolak
dni dyżurów: wtorek, czwartek
pokój nr 7
tel./fax 025 798 98 51

mail: anna.smolak@lukow.sr.gov.pl

Anna Stelmach
dni dyżurów: poniedziałek, piątek
pokój nr 11
tel./fax 025 798 98 51

mail: anna.stelmach@lukow.sr.gov.pl

 


Dokument wpisał: Marcin Traczyk
Dokument wytworzył: Marcin Traczyk
Data wytworzenia informacji: 2008-12-17
Data udostępnienia informacji: 2008-12-17